Strony

wtorek, 10 lipca 2012

4 days Accos!

Heej! od jutra zaczynamy 4 days Accos czyli przez 4 dni opiszę wam 4 produkty accos, a dziś opiszę je tylko ogólnie.
           Innowacyjne preparaty do pielęgnacji skóry tłustej, mieszanej i skłonnej do trądziku

żel przeciwtrądzikowy

krem matujący

płyn myjący

tonik oczyszczającyLinia preparatów accos skutecznie oczyszcza i pielęgnuje skórę tłustą, mieszaną i skłonną do zmian trądzikowych. Preparaty oparte są na specjalnie wyselekcjonowanych substancjach aktywnych zmniejszających skłonność do zmian trądzikowych, normalizujących pracę gruczołów łojowych i chroniących przed nadmiernym rozwojem bakterii Propionibacterium acnes. Działają łagodząco na podrażnienia i chronią przed rogowaceniem ujść gruczołów łojowych. Zmniejszają tendencję do powstawania zaskórników. Po zastosowaniu preparatów accos skóra jest nawilżona, świeża i odzyskuje swój utracony komfort. Preparaty accos przywracają skórze równowagę i utrzymują ją w dobrej kondycji, nie powodując przebarwień, podrażnień i nie wysuszając skóry. Preparaty accos zostały przetestowane dermatologicznie na wrażliwej skórze osób z dodatnim wywiadem alergologicznym. Ich skuteczność została potwierdzona w aplikacyjnych badaniach dermatologicznych. Mogą być stosowane w sposób ciągły, również wspomagająco jako preparaty pielęgnacyjne podczas leczenia trądziku.


Łączne i regularne stosowanie produktów z serii accos zapewnia kompleksową i skuteczną pielęgnację skóry tłustej i mieszanej oraz chroni przed powstawaniem nowych zmian trądzikowych.


Wszystkie zapewnienia producenta to prawda możecie wierzyć, gdyż sama to wszystko sprawdziłam. Polecam produkty accos.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za każdy komentarz! Zapraszam wszystkich do grona obserwatorów the Della show. Miło mi będzie jeśli zaobserwujesz mojego bloga, lecz nic na siłę. Nie sil się na reklamowanie swojego bloga, bo odwiedzam blogi wszystkich komentatorów. Każdy komentarz, którym ktoś kogoś obrazi będzie usuwany!