Strony

piątek, 11 lipca 2014

DIY project

Hej :)) Od pewnego czasu świat szaleje za DIY, bo pozwala oszczędzić pieniądze, ożywić stare rzeczy itp....  pamiętacie mój post o kołnierzyku DIY? Jeżeli nie to zapraszam do tego postu LINK :P. Także to nie nowość na blogu i pojawi się jeszcze kilka postów o takiej tematyce.1. Nie wiem jak to nazwać, więc po prostu ''słoiczek''. Pewnie już domyśliłyście się, że to słoik po świeczce. gdy wkład ze środka wypalił się nie wiedziałam co z nim zrobić, a szkoda mi było go wyrzucić. Wreszcie wymyśliłam. Wyczyściłam go dokładnie i wrzuciłam do środka szklane kulki (można je kupić m. in. w sklepach typu wszystko za 5.99 i 2.99), potem włożyłam między kuleczki sztuczny kwiatek z bukieciku i nalałam wody. następnie owinęłam część przy pokrywce sznurkiem. Gdy go zrobiłam, wiosną, w środku zamiast sztucznych kwiatów byłtam kwiat jabłoni co dawało jeszcze lepszy efekt, ale niestety kwiatek był piękny tylko przez kilka godzin :((Zdjęcie przedstawia wersję początkową z samymi kuleczkami, a potem z kwiatem jabłoni.

2. ''Manekin'' Kiedyś kupiłam w Pepco ''manekina'' na biżuterię. Początkowo nie było na nim kwiatków, ale sukienka z nadrukiem M. Monroe. pod wpływem kurzu sukienka się ubrudziła i z racji tego że  była przyklejona do figurki, uprałam ją na niej i przez to pojawiły się plamy z kleju. Dlatego wyrzuciłam sukienkę i lakierami do paznokci na manekinie narysowałam kwiatuszki dzięki czemu dalej może być ładny i użyteczny.


3. 'Wazonik'' Chciałam mieć ładny i oryginalny wazon dlatego wyczyściłam szklaną butelkę po soku i owinęłam ją sznurkiem. (początkowo na tym się skończyło, przedstawia to jedno ze zdjęć z kwiatem jabłoni) Potem dodałam do niego ozdobę ze sztucznych kwiatów, szklane kulki na dno i sztuczny kwiat w środku.I na pożegnanie przepiękna francuska piosenka mojej nowej idolki i pytanko:

Zaczęłam się uczyć francuskiego <3, a więc czy znacie jakiś dobry samouczek tego pięknego języka i jakieś strony internetowe z praktycznymi poradami, wskazówkami do nauki?