Strony

poniedziałek, 20 sierpnia 2012

''Oczy pełne blasku'' z dwutygodnikiem Naj

Dziś przegląd prasy, który jeśli Wam przypadnie do gustu będzie pojawiał się częściej. Pod lupą dzisiaj będzie artykuł o skórze pod oczami i o pojawiających się na niej cieniach. Ja mam z nimi wielki problem :(. Nawet gdy się wyśpię i tak są... Nie długo przedstawię Wam inne artykuły z tego numeru, które szczególnie mnie zainteresowały.
Po bokach troszkę skaner uciął tekstu, ale mimo wielu prób nie udało mi  się lepiej, ale myślę, że dacie radę przeczytać ;)4 komentarze:

  1. Ciekawe:) Ja jak mam "worki pod oczami" jak się nie wyśpię to zimną łyżeczke przykładam w miejsce tym worków:) Mnie pomaga :)

    OdpowiedzUsuń
  2. ja na szczęście nie mam takich problemów ;o czasem, ale szybko znikają ;P

    OdpowiedzUsuń
  3. Miałam kiedyś problem z cieniami pod oczami, choć wyspana byłam - okazało się, że gdy organizm ma za mało wody, to cienie się pojawiają mimo bycia wyspanym ;)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Zapraszam wszystkich do grona obserwatorów the Della show. Miło mi będzie jeśli zaobserwujesz mojego bloga, lecz nic na siłę. Nie sil się na reklamowanie swojego bloga, bo odwiedzam blogi wszystkich komentatorów. Każdy komentarz, którym ktoś kogoś obrazi będzie usuwany!