Strony

niedziela, 5 sierpnia 2012

Nudziak!

No to dziś pokaże Wam nudziaka! To świetniutki błyszczyk, który kupiłam w Naturze. Widzę, że przybywa coraz więcej obserwatorów z czego niezmiernie się cieszę. To miło, że jest parę osóbek, które czytają bloga i doceniają włożoną w jego tworzenie pracę. Dlatego też zorganizowałam konkurs, ale tylko 2 osóbki wzięły w nim udział :(. LINK DO KONKURSU Chyba wymagania nie są tak olbrzymie ;)? Ten post został dodany automatycznie, bo prawdopodobnie nie będzie mnie przez cały dzień, a nie chciałabym abyście się nudziły ;).Ale teraz o błyszczyku!


Ogólnie bardzo lubię kosmetyki z tej firmy, ponieważ są tanie, ale bardzo dobre.

Ten błyszczyk jest świetny i jestem bardzo z niego zadowolona. Idealnie pasuje dla dziewczyn, które nie lubią intensywnych i mocnych kolorów na ustach. Kolorek świetnie pasuje na codzienny, skromny make-up.

Ocena: 6

Podsumowanie
+ cena 7,99 zł
+ dostępność (np. Natura, Aster)
+ kolorek
+ konsystencja
+ malutkie kryształki mieniące się w słońcu 
+ usta mają świetny błysk
+ usta są optycznie powiększone
- trwałość

W praktyce....


1 komentarz:

  1. Kolor ma ładny - taki naturalny :) ogólnie lubię błyszczyki, ale mam ich za dużo :D i nie mogę wszystkich zużyć :D

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy komentarz! Zapraszam wszystkich do grona obserwatorów the Della show. Miło mi będzie jeśli zaobserwujesz mojego bloga, lecz nic na siłę. Nie sil się na reklamowanie swojego bloga, bo odwiedzam blogi wszystkich komentatorów. Każdy komentarz, którym ktoś kogoś obrazi będzie usuwany!